O spoločnosti

História spoločnosti:
CK Metal spol. s r.o. je výrobno-obchodná spoločnosť založená v roku 1990. Je zameraná na výrobu a distribúcia tesniacich prvkov, plastových dielcov a hydraulických prvkov.

Výrobný program:
- výroba tesnív z 15 druhov špeciálnych materiálov s možnosťou výberu z 200 profilov do priemeru 600mm na počkanie alebo s krátkou dodacou lehotou (24 hod.)
- armovanie vysokotlakých hydraulických a priemyselných hadíc

Obchodný program:
Distribúcia výrobkov spoločnosti Freudenberg Simrit, Merkel, Semperflex


Naši partneri - odberatelia:
Našimi odberateľmi sú výrobcovia, užívatelia – servisné organizácie – technológií s hydraulickými a pneumatickými prvkami. Vďaka širokému výberu kvalitných materiálov a výrobkov s úspechom sa uplatňujeme v potravinárskom, farmaceutickom a chemickom priemysle.

Technické poradenstvo:
Vďaka dlhoročným skúsenostiam v odbore dobrej technickej podpore našich dodávateľov vstupných materiálov a výrobkov naši pracovníci sú pripravené kvalifikovane poradiť pri výbere vhodného technického riešenia, materiálu a výrobku.

Dodacie podmienky:
Objednávku zákazníka splníme na počkanie pri vlastnom odbere alebo zasielame kuriérskou službou (GLS, UPS, DPD), poštou alebo podľa zvláštnej požiadavky.

Certifikácia – záruka kvality:
„Kvalita je to, čo za kvalitu prehlási zákazník“ – je to strategická myšlienka, plnenie ktorej je zabezpečené v rámci systému manažmentu kvality, ktorý zodpovedá požiadavkám normy ISO9001-2001


CK Metal CK Metal